Дивитись каталог справжніх окулярів


Чоловічі сонцезахисні

окуляри Polaroid

Лінія для чоловіків кожної колекції Polaroid, займає почесне місце серед десятків брендів сонцезахисних окулярів. Ще б пак! Адже переважна більшість чоловіків- водії. А всім відомо давно: немає краще окулярів для водіїв, ніж окуляри з поляризаційними лінзами. Технологія виготовлення лінз в окулярах Polaroid абсолютно унікальна.

У дешевших колекціях Core використовується лінзи UltraSight . Вони розроблені ексклюзивно для поляризованих сонцезахисних окулярів Polaroid та мають 9 функціональних шарів. Основним елементом є поляризуючий світлофільтр в середині лінзи. Поглиначі УФ-променів закріплені на обох сторонах фільтра і блокують шкідливі промені УФ-А, УФ-B і УФ-C. На поглинаючі шари з двох сторін наплавляються амортизуючі шари, що надає лінзі легкість, гнучкість і ударостійкість. Захищаючі від подряпин шари на обох зовнішніх сторонах завершують структуру лінзи.

У колекціях преміум-класу Premium Man на лінзу наносять додаткові шари антирефлексних покриттів, які знімають напругу очей при різкій зміні світла і тіні.

Одним словом якщо за кермом водій в окулярах Polaroid-Ви можете бути спокійні за його реакцію і впевненість у критичних ситуаціях.

 

Зателефонуйте мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін