Підібрати лінзу

Звичайні сонцезахисні лінзи тільки блокують ультрафіолет і гасять сонячні промені. Саме тому, сидячи біля водойми або за кермом машини ми відчуваємо неприємні  явища- відблиски. Вони значно погіршують реакцію, т.як зображення розмите і часом важко визначити не тільки розміри предметів, але навіть відстань до них.

У сонцезахисних окулярах Polaroid використовується лінза, яка крім звичних здібностей сонцезахисних лінз на 100% відсікає відблиски від різних поверхонь. Відбувається це за допомогою поляризуючого фільтра всередині багатошарової конструкції лінзи.

Залишається тільки вибрати, найбільш підходящий до умов використання, колір лінзи.

Якщо ви водій і тривалий час перебуваєте за кермом вдень-вибирайте світло-сіру лінзу. У таких окулярах Ви будете себе комфортно почувати при будь-якій активності сонця.

Для відпочинку на березі водойми прекрасно підходять окуляри Polaroid з темно-сірими  та сіро-зеленими лінзами

Якщо Ваш зір вже "кульгає" і Вам недостатньо контрастності зображення, то варто звернути увагу на лінзу коричневого і мідного кольору. За рахунок наявності в спектрі жовтого кольору, значно збільшується контрастність і сприйняття предметів. Такі лінзи рекомендовані і водіям.

З окулярами Polaroid Ви можете бути впевнені в побаченому!

Зателефонуйте мені
Введіть свій номер телефону і ми Вам зателефонуємо в найкоротший термін